НЧ "Братя Миладинови" гр. Петрич

Група „Весел влак“ от ДГ“Детелина“ с г-жа Сандъкчиева и г-жа Божинова направиха своето първо посещение в детски отдел на библиотеката при НЧ“Братя Миладинови-1914″

Малчуганите споделиха кои са любимите им приказни герои и изслушаха с интерес презентациите за приключенията на Барбароните и невероятните истории на

🐭
🐭

двете мишлета Пип и Поузи .Посещението продължи и в детския кът , който се превърна в истински замък изпълнен с магия и вълшебства. До нови срещи, малки приятели !!!

👧
🧒
🍀